خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
تکنولوژیگیمینگ

نکاتی جالب در مورد بازی جی تی ای ۵

سرقت بزرگ

جی تی ای ۵

وقتی این بازی برای برای ورود در بازار آماده میشد فقط در قسمت پیش فروش ، هزینه ی تمام ساخت بازی (جی تی ای ۵) بازگشت. در زمانی که شما عملیات پرولاگ را انجام می دهید اگر به زیر پل قطار بروید می توانید یک آدم فضایی یخ زده را ببینید.

هر سه شخصیت بازی نشان دهنده ی دید راک استار نسبت به شخصیت های سری بازی های جی تی ای بودند.

معرفی سه شخصیت بازی

مایکل نماینده ی یک مجرم باز نشسته است که برنده نشان می دهد. فرانکلین یک شخصیت سنتی می باشد که مغرور و بلند پرواز می باشد که دوست دارد به تبهکار حرفه ای تبدیل شود. ترول شخصی هرج و مرج طلب که خواستار آزادی بی حد و مرز می باشد.

GTA-V

شان فانتنو بازیگر و صدا پیشه فرانکلین پسر عمو پسر عمومی واقعی یانگ میل لی لگ صدا گذار سی جی در بازی جی تی ای سن آندریاس می باشد و خوب است بدانید هر دوی این بازیگر در شهر لوس سانتوس اتفاق می افتد.

استیون آگ بازیگر و صدا پیشه ی ترول برای بازی بهتر در نقش خود در صحنه های بازی که ترول فقط شورت به تن دارد او هم به هنگام ضبط صدا و بازی یک شورت به تن می کرد.

GTA-V

هنگامی که شما بازی را ذخیره می کنید هر شخصیت به اندازه ی مشخص و منحصر به فردی می خوابد. مایکل شش ساعت ، فرانکلین ۸ ساعت و ترول ۱۲ ساعت به خواب می رود.

یکی از گوش های ند لوک بازیگر شخصیت مایکل کر می باشد. برای همین اگر دقت کنید شخصیت او در هنگام صحبت با دیگران به سمت آنها خم می شود.

GTA-V

اپن ورد

جی تی ای ۵ اولین بازی از سری بازی های جی تی ای می باشد که بازیکن در همان ابتدا می تواند به تمام نقاط نقشه سفر کند و احتیاجی به انجام مراحل و ماموریت های مختلف برای باز کردن قفل های نقشه ندارد.

جی تی ای ۵ اول سری از این بازی ها بود که به غیر از انسان ها پستاندارن دیگری مانند سگ ، گوزن و.. درون بازی هستند و این اولین بازی جی تی ای بود که شما می توانید شخصیت یک سگ را هم کنترل کنید.

در هیچ کدوم از بازی های جی تی ای کودکی وجود ندارد.

ماشین شخصی ترول کینیس بوودی نام دارد و بوودی در واقع نام پسر استیون آگ می باشد.

سرقت چهارم بازی بر اساس یک سرقت بانک که در سال ۱۹۹۷ در هالیوود شمالی اتفاق افتاد ، ساخته شده است.

شهر لوس سانتوس بر پایه ی شهر لس آنجلس و واین وود بر اساس هالیوود ساخته شده است.

در این بازی به شخصیت نیکو که خلاف کار اصلی جی تی ای چهار بود نیز اشاره می شود. لستر در هنگام برنامه ریزی سرقت یک جواهر فروشی به مایکل در مورد یک سارق اهل لیبرتی سیتی که همان نیکو بود اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن