خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
اطلاعات عمومی

۱۰ کشور که با مشکل کمبود مردان مواجه هستند

اطلاعات عمومی

کمبود مردان

ابتدا به بررسی جمعیت سه کشور ایران ، افغانستان و تاجیکستان از لحاظ تعداد زن و مرد می پردازیم. جمعیت کشور ایران در سال ۲۰۱۸ ، هشتاد و یک میلیون و پانصد و هشتاد و سه هزار می باشد و نسبت جمعیت آقایان(۵۰٫۷) بیشتر از خانوم ها(%۴۹٫۳) می باشد. کشور افغانستان ۳۴ میلیون جمعیت دارد که %۵۱٫۷  آقایان و %۴۸٫۳ خانوم ها تشکیل می دهند. کشور تاجیکستان نزدیک نه میلیون جمعیت دارد که تعداد خانوم های این کشور ۱۵۲ هزار نفر بیشتر از آقایان می باشد. در ادامه این مقاله ۱۰ کشوری که با کمبود مردان مواجه هستند خواهیم پرداخت.

people

کمبود مردان در کشور های مختلف

۱۰- سه کشور آمریکا ، برزیل و تایلد به ترتیب با درصد های  %۵۰٫۶ ، %۵۰٫۸  ، %۵۰٫۹ در رتبه ده کشورهایی که تعداد زنان بیشتر از مردان می باشند که صورت مشترک قرار گرفته اند.

۹- کشور بلژیک که درصد خانوم ها نسبت به آقایان ۵۱ به ۴۹ می باشد و تعداد خانوم ها ۲۲۳۲۷۰ نفر از آقایان بیشتر می باشد و جالبه بدانید که جمعیت کشور آلمان هم با این نسبت درصد می باشد با این تفاوت که در آلمان تقریبا دو میلیون زنان از مردان بیشتر می باشند.

۸- کشور زیبای آرژانتین که نسبت خانوم ها به آقایان ، ۵۱٫۱ می باشد که تقریبا یک میلیون خانوم ها از آقایان بیشتر می باشند.

۷- کشور ژاپن و فرانسه با درصد ۵۱٫۳ به نفع خانوم ها می باشد و جالبه بدانید که در کشور فرانسه نزدیک به یک میلیون و هشتصد هزار نفر بیشتر از آقایان می باشند و در ژاپن سه میلیون و دویست هزار نفر ، تعداد خانوم ها بیشتر از آقایان می باشند.

۶- کشور پرتغال با درصد ۵۱٫۵ تعداد خانوم ها این کشور سهم بیشتری را نسبت به مردان دارند.

۵- شماره پنج این لیست کشور هنگ کنگ می باشد که این کشور هم تعداد خانوم های آن ۵۱٫۷ درصد بیشتر از آقایان می باشند.

۴- شماره چهار کشوری هست که شما انتظارش را داشتید و آن کشور لهستان می باشد که با درصد ۵۱٫۸ نسبت خانوم ها بیشتر می باشند.

۳- شماره سه این لیست کشور لیتوانی می باشد با درصد  ۵۳٫۶ ، خانوم ها را شامل می شود

۲- شماره دو این لیست ، کشور روسیه می باشد. درصد جمعیت کشور روسیه  ۵۳٫۷ می باشد که دقیقا تعداد نه میلیون  و هفتصد و هشتاد و شش هزار نفر زنان از مردان بیشتر می باشند که کمبود مردان در این کشور حس می شود.

۱- نهایتا شماره یک این لیست ، کشور لیتوانی می باشد که تعداد زنان ۵۴ درصد و مردان ۴۶ درصد می باشد.

 این را هم در نظر داشته باشید این لیست طبق تفاوتی درصدی میان زنان و مردان تهیه شده است که اگر بخواهیم آن را به تعداد نفرات بچینیم مطمئنا این لیست تغییرات زیادی خواهد کرد و کشوری مثل روسیه تقریبا با ۱۰ میلیون زن بیشتر ، در رتبه اول قرار خواهد گرفت.

   people

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن