خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
تکنولوژینرم افزار و اپلیکیشن

بررسی پیام رسان تلگرام ایکس

بهترین پیام رسان

تلگرام ایکس

حتما می دانید موسس تلگرام در راستای پیشرفت و ارتقای پیام رسان تلگرام ، نسخه ی جدیدی به نام تلگرام ایکس را ارائه کرد. سوالات بسیاری وجود دارد که آیا این تلگرام امن است یا نه ؟

این تلگرام تولید موسس خود تلگرام می باشد و به عنوان یک کلاینت اصلی معرفی شده است و کاملا امن می باشد و از این لحاظ تضمین شده می باشد. تلگرام ایکس نسبت به نسخه قبلی خود ارتقاع یافته تر و دارای امکانات بیشتری هم می باشد. کد نویسی آن از ابتدا صورت گرفته و با نسخه ی اصلی تفاوت دارد.

Telegram-X

تلگرام ایکس کمی سبک تر بوده و دارای سرعت بیشتر در ارسال و دریافت اطلاعات می باشد یعنی سرعت بارگذاری صفحات و فایل های صوتی ، تصویری در آن افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر برای نسخه های اندروید و آی او اس تولید شده است. نسخه کامپیوتری تلگرام ایکس هم قرار است در آینده عرضه شود.

اشاره ای به امکانات جدید تلگرام ایکس

در تلگرام ایکس یکسری امکانات افزوده شده است. از جمله وقتی وارد تلگرام ایکس می شوید در بالای صفحه دو قسمت CHATS و CALLS وجود دارد. در قسمت CALLS می توانید به سابقه تماس هایی که داشته اید را مشاهده کنید. تفاوت این نسخه با نسخه های قبلی در حذف نوار MUTE و  UNMUTE از کانال هاست.

Telegram-X

در تلگرام ایکس برای پاسخ دادن به هر مطلب کافی است که آن را به سمت چپ بکشید و به آن پاسخ دهید. اگر پیام را به سمت راست بکشیم می توانیم پیام را فوروارد کنیم. استیکر ها و ایموجی ها دسته بندی شده در نتیجه حجم کمتری به خودش اختصاص داده شده است.

در برنامه می توانیم با نگه داشتن ممتد انگشت بر روی گروه یا کانال آخرین مطالب آنها را به صورت پیش نمایش مشاهده کنیم. در صفحه پیش نمایش می توانیم گزینه هایی را برای پین کردن پاک کردن چت ها و یا حذف و خارج شدن از گروه به این ها دسترسی داشته باشیم.

در قسمت Saved Massages وقتی وارد بشویم در سر برگ بالایی آن محتویات پیام های ذخیره شده تفکیک شده مثل پیام ها ، مدیا ، داکیومنت ، لینک و صدا که می توانیم به صورت تفکیک شده وارد هر کدام که خواستیم بشویم.

Telegram-X

 

از دیگر ویژگی های این نسخه گذاشتن امکانی به نام نایت مود می باشد که در این حالت می توان تم را از حالت شب خارج یا خارج نکرد. تلگرام ایکس را از اینجا دانلود نمایید.

Telegram-X

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن