خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
آموزششماره مجازی

آموزش گرفتن شماره مجازی به صورت انبوه(تلگرام)

شماره مجازی روسیه و اکراین به صورت اختصاصی

گاهی وقت ها شما نیاز دارید که شماره مجازی برای تلگرام یا سایر شبکه های اجتماعی بسازید که با محدودیت و سوختن شماره ها همراه می شوند. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که چطور شماره مجازی بسازید و  در تعداد انبوه از آنها استفاده کنید. اما باز هم سیاست های تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی مدام در حال تغییر هستند و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

virtual-number

 

برخی سایت ها  همچون TextNow به شما شماره مجازی می دهند ولی در ساختن شماره به صورت انبوه دچار محدودیت هایی از خود سایت می باشند. همچنین شماره هایی که به شما می دهند اختصاصی نمی باشند و ممکن است افراد دیگری از این شماره ها هم استفاده کرده باشند.

Sms-Activate

سایت Sms-Activate به شما شماره مجازی(روسیه – اوکراین) به صورت اختصاصی می دهد و می توانید هر تعداد که لازم داشته باشید از آنجا شماره مجازی تهیه کنید.  در ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید، همانند تصویر زیر ثبت نام کنید.

 

 

بعد از این که در سایت Sms-Activate  ثبت نام کردید باید حساب خود را شارژ کنید. برای این که حساب خود را شارژ نمایید وارد سایت Payment24 شوید  همانند تصویر زیر مقدار مورد نظر خود را شارژ نمایید و در سریع ترین زمان ممکن  حساب شما شارژ میشود.

 

 

برای گرفتن شماره مجازی  دوباره وارد سایت  Sms-Activate شوید و همانند تصویر زیر عمل نمایید.

بعد از دریافت شماره ، آن را وارد تلگرام  کنید  و صبر کنید تا کد بیاید و وارد حساب خود شوید.

برای این که بخواهید تعداد زیادی شماره بسازید و مشکلی برای شماره ها پیش نیاید باید از فیلتر شکن یا آیپی چنجر استفاده کنید. توصیه ما این هست که اگر برای افزایش ممبر فیک یا تبلیغات تلگرام از شماره ها به صورت انبوه استفاده میکنید علاوه بر فیلتر شکن از شبیه ساز Nox استفاده کنید و تلگرام را نصب کنید و شماره مجازی خود را وارد کنید و هر ده شماره ای که ثبت کردید سرور فیلتر شکن خود را عوض کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن