خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
تکنولوژیگیمینگ

داستان بازی god of war

کریتوس

خدای جنگ

در همان زمان ابتدایی ، پیدایش خلقت خدایان باستان و تایتان های غول آسا که در زمین ساکن بودند و روزگار خود را سپری می کردند ولی بعد ها بر سر یکسری اختلافات ، جنگ بزرگی بینشان شکل میگیرد و خدایان یکسری موجودات اهریمنی به اسم پیوری را خلق می کنند و به جان تایتان ها می اندازند و آنها را شکست می دهند و برده خودشان میکنند و خودشان هم  به بالا کوه می روند و از انجا به تمام مادیات و کار های جهان نظارت می کنند و زئوس(god of war) هم خدای خدایان می شود.

  Kratos-God-of-War

بعد ها گذشت و انسان ها برای خدمت به خدایان خلق شدند. زئوس هم از همسر خود دو فرزند به نام های کریتوس(god of war) و دموس به دنیا می آورد. یکسری پیشبینی ها گفته بودند که یکی از بچه ها تخت پادشاهی زئوس را میگیرد ، بخاطر همین آن را می دزدند. کریتوس هم بزرگ می شود و ازدواج می کند و فرمانده ارشد ارتش استارتان میشود. در یکی از نبرد ها از شاه برورد ها داشت شکست میخورد ، بخاطر همین از اریس خدای جنگ تقاضای کمک می کند و بهش پیوند عهد و وفاداری می بندد. کریتوس(god of war) هم به کمک اریس پادشاه را برورد ها نابود می کند و تا آخر عمر بنده ی همیشگی اریس می شود.

elias

یک روز خانواده کریتوس توسط آریس به یک روستا منتقل می شوند و از ارتش استارت ها  میخواهد که آنجا را نابود کند ولی کریتوس به قدری خون چشمانش را گرفته بود که نفهمید زن و بچه خودش را کشتند و کریتوس قسم میخورد که انتقام خانواده خودش را بگیرد در ادامه بخاطر عهد شکنی به اریس توسط پیوریا دستگیر می شود اما موفق به فرار می شود ولی از اینکه نتوانست انتقام خانواده اش را بگیرد افسوس می خورد.

کریتوس به امید به چنگ آوردن آریس ده سال سرگردان به خدایان خدمت می کند. او ماموریت پیدا میکند که خدای خورشید هلیوس را از دنیای زیرین پیدا کند و برگرداند. همین باعث محبوبیتش بین آتنا می شود. آتنا به کریتوس(god of war) می گوید که تنها راه شکست اریس استفاده از قدرت جعبه ی پاندوراست. کریتوس جعبه پاندورا را پیدا می کند و به وسیله قدرتش اریس را می کشد و خودش به جای اریس به تخت پادشاهی خدای جنگ می نشیند.

God_of_War_II_and_III_-_Athena

کریتوس تصمیم میگیرد که برادر گمشده اش را پیدا کند و متوجه می شود که توسط خدای مک ده ها سال زندانی بوده است ولی توسط فاناتوس کشته می شود و کریتوس هم جواب کارش را می دهد و بار دیگر انتقام خودش را از یک خدای دیگر میگیرد.

کریتوس(god of war) به ارتش دستور میدهد که به یونان حمله کنند ولی این کارش موجب ناراحتی خدایان می شود. زئوس هم به کریتوس اخطار می دهد که دست از کارش بردارد ولی کریتوس توجه نمی کند. زئوس هم او را می کشد و به جهان های زیرین می پیوندد. کریتوس پا به دنیای زیرین میگذارد و اقداماتی را برای نابودی زئوس انجام می دهد. او خواهرانش را می کشد و از ریسمان زمان کمک میگیرد و از کشته شدنش در گذشته جلو گیری می کند.

اما این سری کریتوس(god of war) قصد کشته شدن زئوس را می کند ولی آتنا خودش را فدای زئوس می کند و خدای خدایان هم مثل یک ترسو فرار می کند. کریتوس به کمک ریسمان زمان به زمان ما قبل تاریخ بر میگردد و تایتان ها را از بلایی که سرشان می آید را آگاه می کند و آنها را با هم متحد می کند و به زمان حال می فرستد و همگی به سمت کوه الین حرکن می کنند و طی این نبرد بین خدایان و تایتان ها زمین از تعادل خارج می شود و به یک جهنم تبدیل می شود.

Zeus

کریتوس همه خدایان را یکی پس از دیگری می کشد و تا برسد به زئوس ، آنقدر با مشت به صورت او میزند تا زئوس بمیرد و در صحنه آخر کریتوس به خاطر تمامی گناهانی که مرتکب شده است خودش را می کشد تا زمین نجات پیدا کند. هر چند که کریتوس از خودکشی خودش هم جان سالم به در می برد. این بود داستان خدای جنگ که امید وارم که خوشتان آمده باشد.

Kratos-God-of-War

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن