خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
آموزششبکه های اجتماعی

نمایش آخرین بازدید در اینستاگرام

Show Activity Status

آخرین بازدید

اینستاگرام همزمان با ارائه ی آپدیت جدیدش ، یک سری امکانات به برنامه ی خود اضافه کرد که از جمله ی آنها می توان به نمایش آخرین بازدید اشخاص یا همان last seen اشاره کرد .

بی تردید با last seen در برنامه هایی همچون تلگرام و واتساپ آشنا هستید و همان طور که می دانید ، این عبارت نشان دهنده ی زمان آخرین فعالیت شخص در برنامه ی مذکور است .

اکنون اینستاگرام نیز این قابلیت را در برنامه ی خود جای داده و در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت .

last seen در اینستاگرام در قالب عبارت Show Activity Status ارائه شده است . حال سوال اینجاست که آیا آخرین بازدید اینستاگرام ما برای همه ی کاربران قابل نمایش است یا خیر ؟

پاسخ منفی است ؛ این امر تنها در صورتی امکان پذیر است که با شخص مذکور از طریق دایرکت در ارتباط باشید ؛ به عبارت دیگر ، فقط اشخاصی می توانند آخرین بازدید یکدیگر را مشاهده کنند که در دایرکت ، بین آنها پیام رد و بدل شده باشد ؛ آنگاه در همان قسمت می توانند آخرین بازدید را مشاهده نمایند .

آخرین بازدید

یک نکته ی قابل ذکر در اینجا این است که باید چند ساعت از ارسال و دریافت آخرین پیام در دایرکت سپری شود تا last seen  نمایان گردد .

همچنین مدت زمان نمایش آخرین بازدید محدود است و بازدید هایی که حدودا از ۸ ساعت به بالا هستند را به صورت Active today و Active yesterday نمایش می دهد .

نحوه غیرفعال کردن آخرین بازدید در اینستاگرام

 اینستاگرام امکان غیرفعال کردن این قابلیت را نیز فراهم کرده است .

کافی است طبق تصاویر زیر ، ابتدا وارد منو Options شوید ( سه نقطه که در حال حاضر در بالا و سمت راست پیج قرار دارد ) ؛ سپس گزینه ی Show Activity Status را غیرفعال نمایید .

آخرین بازدید

آخرین بازدید

 

 

شایان ذکر است که این عمل همانند تلگرام و واتساپ ، دو طرفه خواهد بود ؛ بدین معنی که اگر last seen خود را غیرفعال کنید ، قادر به مشاهده ی آخرین بازدید سایر اشخاص نیز نخواهید بود .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن