خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
اخبار خودروخودرو

۱۰ تا از پر سرعت ترین ماشین های دنیا در ۲۰۱۸

سریع ترین ها

اگر شما جزو افرادی هستید که طرفدار اتومبیل های پرسرعت هستید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید ما قبل از این نام و مشخصات ۱۰ خودرو شاسی بلند پر سرعت را گفتیم که می توانید در صورت علاقه مندی آن را نیز مطالعه کنید .

اکنون در لیست خود از دهمین اتومبیل سریع شروع می کنیم و در پایان به اولین لیست و پرسرعت ترین اتومبیل  سال ۲۰۱۸ می رسیم.

۱۰- SPYKER C8 PRELIATOR

توان تولید این اتومبیل  ۵۱۸ اسب بخار می باشد که در مدت زمان ۳٫۷ ثانیه صفر تا صد خود را پر می کند . از این مدل  ۵۰ نمونه فقط ساخته شده است و حداکثر سرعت آن  ۳۲۳ کیلومتر می باشد ، قیمت آن نیز از  ۳۴۵ هزار دلار آغاز می شود.

پرسرعت

۹-BENTLEY FLYING SPUR

این ماشین تنها خودرو چهاردر در لیست سریع ترین اتومبیل ها می باشد که دارای حداکثر سرعت ۳۲۵ و صفر تا صد آن در مدت  ۴٫۵ ثانیه پر می شود. این خودرو انگلیسی ۶۲۶ توان اسب بخار داراست و قیمت حدودی آن از ۲۲۸ هزار دلار شروع می شود . از این اتومبیل شیک تنها ۵۰ مدل راهی بازار شد .

پرسرعت

۸-FERRARI GTC4 LUSSO

هشتمین اتومبیل این لیست توانی برابر با ۶۸۰ اسب بخار را داراست و حداکثر سرعت آن ۳۳۵ کیلومتر بر ساعت می باشد و همچنین صفر تا صد خود را در ۳٫۴ ثانیه پر می کند قیمت حدودی آن  ۳۰۰ هزار دلار تعیین شده است و تنها ۵۰ نمونه از آن به تولید رسید .

پرسرعت

۷- LAMBORGHINI CENTENARIO

این اتومبیل که به دلربای ایتالیایی معروف است تنها در مدت زمان ۲٫۸ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رس و این موضوع را مدیون توان تولیدی ۷۷۰اسب بخاری او می باشیم که ۳۴۹ کیلومتر در ساعت را توانایی حرکت دارد. قیمت حدودی این اتومبیل ۱٫۳میلیون دلار تخریب زده شده است و تنها ۴۰ نفر می توانند صاحب این اتومبیل مجلل شوند.

پرسرعت

 ۶-RIMAC CONCEPT ONE

توان تولید این اتومبیل  ۱۰۸۸ اسب بخار است و حداکثر سرعت آن  ۳۵۶ کیلومتر بر ساعت است و صفر تا صد خود را تنها در  ۲٫۶ ثانیه پر می کند و قیمت حدودی آن  ۹۸۰ هزار دلار تعبیه شده است .

پرسرعت

۵-APOLLO ARROW

این اتومبیل ۹۸۶ اسب بخار توان تولیدی دارد و در مدت زمان  ۲٫۹ ثانیه صفر تا صد را پر می کند که حداکثر سرعت آن  ۳۶۰ کیلومتر بر ساعت است که قیمت حدودی آن ۱٫۱ میلیون دلار می باشد و ۱۰۰ نمونه از آن تولید و راهی بازار شده است .  

پرسرعت

۴-ZENVO ST

از این خودرو که در لیست ما چهارمین قرار گرفته است  تنها ۱۵ عدد در حال ساخت است که توان آن  ۱۱۶۳ اسب بخار و حداکثر سرعت ۳۷۵ کیلومتر بر ساعت می باشد که تنها در مدت زمانی ۳ ثانیه صفر تا صد خود را پر می کند .

پرسرعت

۳-PAGANI HUAYRA

خودرو ایتالیایی ۷۸۹ اسب بخار توان دارد و صفر تا صد را در ۲٫۸ ثانیه پر می کند و حداکثر سرعت آن ۳۸۶ کیلومتر در ساعت می باشد که ۲۰ نمونه از آن ساخته شده و قیمت آن از ۲٫۵ میلیون دلار شروع می شود .

پرسرعت

۲- KOENIGSEGG AGERA R

این اتومبیل ۴۱۰  کیلومتر در ساعت سرعت دارد و در مدت ۲٫۸ ثانیه صفر تا صد را پر می کند و ۱۱۴۰ اسب بخار توان دارد که قیمت حدودی آن ۱٫۹ میلیون دلار می باشد .

پرسرعت

۱-BUGATTI CHIRON

 بالاخره به پرسرعت ترین اتومبیل لیست ده تایی خودمان رسیدیم  این خودرو سریع ترین خودرو جهان با حداکثر سرعت ۴۲۰ کیلومتردر ساعت  راهی بازار شده است که خوشبختانه ۵۰۰ نمونه از آن ساخته شده است که این بوگاتی توان تولید ۱۵۰۰ اسب بخار را داراست . این بوگاتی فوق العاده در مدت زمان ۲٫۵ ثانیه صفر را به صد کیلومتر بر ساعت می رساند و ۲٫۶۱۲ میلیون دلار قیمت گذاری شده است .

پرسرعت

اتومبیل

سرعت

صفر تا صد

قیمت

BUGATTI CHIRON

 

۴۲۰ کیلومتر

۲٫۵ ثانیه

۲٫۶۱۲ میلیون دلار

KOENIGSEGG AGERA R

۴۱۰ کیلومتر

۲٫۸ ثانیه

۲٫۵ میلیون دلار

PAGANI HUAYRA

۳۸۶ کیلومتر

۲٫۸ ثانیه

۲٫۵ میلیون دلار

ZENVO ST

۳۷۵ کیلومتر

۳ ثانیه

 

__

APOLLO ARROW

۳۶۰ کیلومتر

۲٫۹ ثانیه

۱٫۱ میلیون دلار

RIMAC CONCEPT ONE

۳۵۶ کیلومتر

۲٫۶ تانیه

۹۸۰ دلار

LAMBORGHINI CENTENARIO

۳۴۹ کیلومتر

۲٫۸ ثانیه

۱٫۳ میلیون دلار

FERRARI GTC4 LUSSO

۳۳۵ کیلومتر

۳٫۴ ثانیه

۳۰۰ هزار دلار

BENTLEY FLYING SPUR

۳۲۵ کیلومتر

 ۴٫۵ ثانیه

۲۲۸ هزار دلار

SPYKER C8 PRELIATOR

۳۲۳ کیلومتر

۳٫۷ ثانیه

۳۴۵ هزار دلار

شما دوست دارید صاحب همچین خودروهای پر شتاب و پرسرعت  شوید ؟

 

 

مشاهده بیشتر

زهرا ملک زرقانی

دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ایمیل : zahra.malek.z1996@gmail.com

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن