خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
اطلاعات عمومی

۱۰ تا از عجیب ترین رکورد های گینس

Guinness Book

گینس

کتاب گینس هر ساله از ثبت های عجیب و جالبی پر می شود و عده ای برای این رکوردها کارهای شگفت انگیز و گاهاً خطرناکی رو انجام می دهند.

آیا شما بفکر ثبت استعداد خود نیستید؟

۱_ تحمل  بیشترین تعداد زنبور بر روی بدن یک مرد ۵۵ ساله چینی به تعداد ۱میلیون و ۱۰۰۰ زنبور و وزنی معادل  ۱۰۸ کیلوگرم  بر روی بدنش توانست رکوردی را در گینس ثبت کند.او در حالی ک زنبورها بر روی کل بدنش قرار داشتند، یک سیگار بر لب داشت تا از نیش زدن بر لب هایش جلوگیری کند.

۲_  یک مرد چینی توانست بیشترین مدت زمان ماندن در برف را از آن خودش کند او ۴۶ دقیقه و ۷ ثانیه را در برف باقی ماند.

Guinness-record-

۳_ درسال ۲۰۰۴ یک مرد آمریکایی بدون استفاده از دست هایش آدامسی را به قطر ۵۰ سانتی مترو ۸ میلی متر باد کرد و رکورد بزرگترین آدامسی ک باد شده را به نام خود، ثبت جهانی کرد.

۴_ یک زن آمریکایی برای خانواده اش هیچ چیزی را به ارث نگذاشت و تمام دارایی ۱۲٫۵ میلیون  سرمایه اش را به گربه اش اهدا کرد و در حال حاضر آن گربه لقب  پولدارترین گربه جهان را دریافت کرده است.

Guinness-record-

۵_ در سال ۲۰۱۳ یک مرد توانست بیشترین تعداد قاشق را بر روی صورت خودش نگه دارد. او با قرار دادن  ۳۱ عدد قاشق بر روی صورتش دارای رکورد گینس شد.

۶_ یک گروه کشاورز تایوانی  با  تعداد ۱٫۲۱۵ نفر تنها در ۱۶ دقیقه و ۲۰ ثانیه زمینی به وسعت ۵ هکتار را برنج کاشتند و رکورد تازه ای را به اسم خود ثبت کردند.

۷_ در سال ۲۰۱۳ یک مرد در برنامه تلویزیونی در کشور ترکیه،تنها با کمک ریش خود توانست یک خانوم به وزن ۶۳ کیلو و ۸۰ گرم را بلند کند و رکورد جالبی را به ثبت برساند.

10 of the strangest Guinness record

۸_  یک جوان توانست بلندترین ارتفاع را از بالای یک آبشار به درون آب شیرجه بزند. پرش درون آب از ارتفاع ۵۸٫۸ متری با سرعتی معادل ۱۲۳ کیلومتربرساعت ،درون آب پرید و رکورد خود را در کتاب گینس به ثبت رساند.

۹_ یک مرد در بریتانیا با اتومبیلش تنها با بر روی دوچرخ رانندگی کرد و رکورد جالبی را ثبت کرد او بر روی دوچرخ، اتومبیل خود را بلند کرده بود و مسافت ۲ مایل را طی کرد.

Guinness-record-

۱۰_ در سال ۲۰۱۲ یک مرد توانست تنها درمدت زمان یک دقیقه ۵۱ عدد گیره لباسی را به صورت خود وصل کند و رکورد عجیب خود را ثبت جهانی کند.

مشاهده بیشتر

زهرا ملک زرقانی

دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ایمیل : zahra.malek.z1996@gmail.com

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن