روش های فرم دهی و سفت کردن سینه در خانم ها

سینه

این مقاله مربوط به خانوم ها می باشد. ما در اینجا قصد داریم به یکی از مشکلات خانوم ها(سفت کردن سینه ها) بپردازیم. با عرض پوزش برای آقایان، این مقاله مربوط به خانم ها می باشد و ورود آقایان ممنوع می باشد. با مجله زندگی همراه باشید.

سینه

۱-ماساژ با یخ

ماساژ با یخ یکی از روش های موثر برای سفت کردن و بالا بردن سینه می باشد. سرمای یخ باعث می شود که بافت ها منقبض شده و سینه ها سفت تر بشوند. دو قالب یخ را با حالت دایره ای و چرخشی روی سینه هایتان ماساژ دهید. بعد از انجام این کار با حوله خشک کنید. بعد سوتین بپوشید و به مدت سه دقیقه به حالت دراز کش بخوابید.

۲- ماسک خیار و زرده ی تخم مرغ

زرده تخم مرغ شامل پروتئین و بسیاری از ویتامین ها می باشد و خیار هم که خاصیت خوش رنگ کردن و سفت شدن پوست را دارا می باشد شما می توانید با درست کردن ماسک خیار و زرده ی تخم مرغ  به بالا رفتن و سفت شدن سینه هایتان کمک کنید.

۳- آلوئه ورا

محتویات فوق العادهی موجود در آلوئه ورا به پوست و استحکام آن کمک می کند شما می توانید دو قاشق ژل آلوئه ورا را به مدت ده الی پانزده دقیقه روی سینه های خود نیز ماساژ دهید و بعد آن را با آب ولرم بشویید.

۴- روغن های طبیعی

روغن های طبیعی و یا گیاهی مثل روغن نارگیل، روغن زیتون و یا روغن آووکادو می تواند به سفت شدن و یا فرم دهی آنها نیز کمک کند. ماساژ با این روش یکی از راه های موثر در سفت کردن سینه ها می باشد. کمی روغن زیتون را کف دست خود بریزید و کف دستان خود را با حرکات رو به بالا به مدت ۱۵ دقیقه ماساژ دهید تا جریان خون را بهبود ببخشند و ترمیم سلولی را تحریک کنند. شما می توانید چهار بار در هفته از این روش فوق العاده استفاده نمایید.

۵- خاک رس

خاک رس یک ماده ی سفت کننده طبیعی برای سینه ها می باشد. دو قاشق خاک رس به صورت پودر با آب مخلوط کنید و خمیر بدست آمده را بر روی پستان های خود نیز ماساژ دهید تا خشک شوند و بعد با آب ولرم شست و شو دهید این عمل را یک بار در هفته انجام دهید.

۶-شنبلیله

یک فنجان پودر تخم شنبلیله  را با آب مخلوط کنید و بر روی پستان خود ماساژ دهید.

۷-زیره، آب و سرکه

ده گرم زیره را آسیاب کنید و با آب و سرکه مخلوط کنید و برای سه روز بر روی سینه های خود ماساژ دهید. شما این کار را هر سه ماه، سه بار انجام دهید.

۸-زرده تخم مرغ و کره

شما می توانید زرده تخم مرغ، یک قاشق کره و یا عسل را با خیار پوره شده با هم مخلوط کنید و روی سینه های خود ماساژ دهید. این کار را به مدت سی دقیقه ، هفته ای یک بار انجام دهید و سینه های زیبا و خوش فرمی داشته باشید.

۹-ورزش

افرادی که سینه های دلخواه خود را ندارند می بایست ورزش کنند  و تمریناتی که در ناحیه سینه می باشند را انجام دهند مثل پرس با دمبل و یا هالتر، در آخر این که غذا های سالم را فراموش نکنید و مقدار کافی آب بنوشید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *