خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
اطلاعات عمومی

تعبیر خواب – آیا تعبیر خواب واقعیت دارد؟

خواب

تعبیر خواب

برای تحلیل و تعبیر خواب باید چگونگی شرکت در فعالیت های روزانه خود را بررسی و مطالعه کنید. آیا خواب ها باز پخش محرک های عصبی چیز هایی هستند که در ساعت های بیداری مشاهده میکنیم یا پیام هایی از دنیای ماورا برای  هدایت و راهنمایی ما.

معنی این خواب ها چیست؟ چگونه آنها را تفسیر می کنید و پیام های موجود در آنها را تحلیل می کنید. در ادامه به ۸ نشانه به تحلیل خواب اشاره می کنیم که هرگز نباید نادیده بگیریم. با مجله زندگی همراه باشید.

۸- پرواز کردن

پرواز کردن در خواب معمولا نشانه ی نیاز برای رسیدن به هدف و آرزو هاست. کجا می روید؟ چگونه به مقصدتان می رسید؟ آیا در هدایت و راهبری زندگیتان دچار مشکل شده اید؟ خواب پرواز معمولا نیروی ذهنی ما را پس از بیدار شدن بازیابی می کند و می تواند باعث ایجاد حس آزادی و توانایی قدرت برای انجام امور در مسیر زندگی ما شود.

۷- خواب آبشار

خواب آب معمولا به حالت های هیجانی و عاطفی ذهن ما اشاره دارد. آب نماد پاکسازی خلوص می باشد. خواب آبشار یک نشانه بزرگ می باشد. این خواب نشان دهنده یک شروع جدید است که گذشته را پاک می کند. اگر خواب آبشار دیدید این سوال ها را از خودتان بپرسید. آیا آبشار کوچک بود یا بزرگ؟، نگرش شما در مورد موانع پیشرو چه بود؟ آیا آبشار در جنگل سیاه قرار داشت یا ساحلی زیبا؟

۶- خواب دندان

دیدن خواب دندان بسیار رایج می باشد. همیشه نماد دندان نماد پیری و کهنسالی نیست. کشیدن دندان در خواب نماد چیزی است که می بایست اتفاق بیوفتد و معلوم یا فاش شود. دندان فاسد نماد ترس و نگرانی می باشد و معمولا رایج ترین خواب در مورد دندان مربوط به افتادن می باشد. این خواب معمولا نشانه ی این است که احتمالا به دلیل شرایط جدید دچار استرس خواهید شد. این شرایط جدید می تواند شغل جدید پس از شکست و زیان و یا از دست دادن رابطه یا دروغ باشد.

اما اگر خواب دندان دیدید این پرسش ها می بایست از خود بپرسید. چه احساسی در مورد دندان هایتان دارید؟ از دندان ها برای غذا خوردن، تغذیه و تقویت بدنمان استفاده می کنیم،  در زندگی چگونه تغذیه و تقویت می کنیم؟

۵- خواب مرگ

خواب مرگ رایج تر از آن می باشد که معمولا آدم ها آن را بپذیرند و آن را برای دیگران تعریف کنند. خواب مرگ بسیار وحشتناک و بسیار ناراحت کننده می باشد ولی معمولا نماد پایان یک چیز خاص می باشد. مرگ همان پایان دوره روح و نفس انسان می باشد. خواب مرگ می تواند نشانه ای بر پایان استرس و عصبانت باشد. پایان شرایط و موقعیت های خاص، خواب مرگ از لحاظ روانشانسی می تواند تغییرات عظیم در عواطف و هیجان نیز باشد. اگر خواب مرگ دیدید این سوال ها را از خودتان بپرسید. آیا آن شخصی که می میرد شما هستید، در غیر این صورت آیا آن  شخص یکی از عزیزان شما می باشد؟

این گونه خواب ها می تواند نشانه ای باشد بر عزیزی که از دست رفته است سعی دارد به شما آرامش ببخشد.

۴- زن بار دار

اگر خواب دیدید بار دار هستید نشانه ی این است که رشد و پیشرفت بزرگی در کارتان به وجود می آید. این موفقیت بزرگ می تواند مربوط به برنامه ها و یا آرزو هایتان در آینده باشد. اگر هر خوابی در مورد بارداری دیدید این سوال ها را از خودتان بپرسید. آیا تصمیم دارید چیزی جدیدی بسازید یا خلق کنید؟ در عالم بیداری و زندگی روز مره با چه تغییرات و دگرگونی هایی مواجه شده اید؟ آیا احتمال بارداری در شما وجود دارد؟

تعبیر خواب بارداری

خواب بارداری می تواند نشانه های امید و اثر بخش، برای کارتان باشد.

۳- خواب خانه

خواب خانه نماد خویشتن در مورد جنبه های مختلف شخصیت نیز می باشد . تعبیر این گونه خواب ها به نوع خانه و یا اتاق ها و مبل، بستگی دارد. این خواب نمادی از آرامش و امنیت می باشد. اتاق زیر شیربونی نماد خاطره های پنهان می باشد. در حالی که معنای خواب زیر زمین می تواند از بصیرت و ذهن نا خود آگاه باشد.

اگر خواب خانه دیدید از خودتان بپرسید چقدر از بدنتان مراقبت می کنید؟ چه ذهنیت و نگرشی از خودتان در این دنیا دارید؟

۲- خواب پول

پس از دیدن پول در خواب و پس از اینکه از خواب بیدار می شوید ممکن است حسی از حق شناسی و سپاسگذاری به ما دست بدهد. خواب پول نشان دهنده این است که بخت و شانس و همین طور نشان دهنده میزان عزت نفس ما می باشد. برنده شدن در بخت آزمایی نماد تغییر در سبک زندگی می باشد در حالی که پول دادن به دیگران نشانه ی ترس و نگرانی بابت ضرر و زیان می باشد.

تعبیر خواب پول

اگر خواب پول دیدید از خودتان بپرسید آیا به تازگی شغل تان را از دست داده اید؟ آیا بدهکار هستید؟ اگر برنده بخت آزمایی شوید چه کاری میکنید؟

۱- خیانت جنسی

خیانت جنسی در خواب نشان دهنده ی امیال جنسی می باشد که سرکوب شده اند و یا باید ابراز بشوند. این گونه خواب ها مربوط به ترس می باشند به طوری که مشکلات عزت نفس، پذیرش یک رابطه ناخود آگاه می باشد. اگر این خواب را دیدید این سوال ها را نیز از خودتان بپرسید. آیا نگران از دست دادن شخص محبوب خود نیز هستید؟ آیا از رابطه ی کنونی خود ناراضی هستید؟ احساس شما در مورد بدنتان و امیالتان چیست؟

شما در خواب چه خواب هایی می بینید آیا شما هم این گونه خواب ها را تجربه کرده اید؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن