خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
آموزششبکه های اجتماعی

نحوه گذاشتن استوری (story) در اینستاگرام (قسمت دوم)

Stories

story

در این مقاله از مجله ی زندگی بخشی از جزئیات استوری گذاشتن در اینستاگرام را بررسی کردیم ؛ در ادامه به بررسی سایر موارد خواهیم پرداخت . در تصویر زیر یک صفحه ی story را همراه با توضیحاتش مشاهده می نمایید .

story

همان طور که ملاحظه می کنید ، علامت چرخ دنده در سمت چپ بالای تصویر مربوط به تنظیمات story است ؛ تنظیماتی از قبیل اینکه آیا استوری برای همه ی فالوورها نمایش داده شود یا اینکه از یک سری اشخاص پنهان باشد ؛ چه اشخاصی اجازه ی ریپلای کردن استوری شما را داشته باشند ؛ عکس ها در آرشیو و گالری ذخیره شوند یا خیر ؛ فالوورها اجازه ی اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از استوری شما را داشته باشند یا خیر .

story

 

 

اکنون که تصویر مورد نظرتان را انتخاب کرده اید وارد صفحه بعدی خواهید شد ؛ جزئیات این صفحه را به طور کامل در تصویر زیر مشاهده می کنید .

story

برای منشن کردن یک پیج در استوری خود ، وارد منو Aa شوید ؛ ابتدا علامت @ را تایپ نمایید ؛ سپس بدون فاصله نام کاربری (یوزرنیم) پیج مورد نظر را وارد کنید و در انتها Done را بزنید .

بعد از انتشار استوری ، یوزرنیم پیج مورد نظر به صورت یک لینک در دسترس فالوورها قرار دارد و با کلیک روی آن ، وارد آن پیج خواهند شد .

برای گذاشتن نظرسنجی های دو گزینه ای در استوری خود ، از بالای صفحه علامت صورتک را لمس کنید و از منویی که برای شما باز می شود گزینه ی POLL را انتخاب نمایید ؛ سپس سوال مورد نظر خود و دو گزینه ی آن را تایپ کنید و در استوری بگذارید .

اگر خواستید یک شکل یا متن را که خودتان به استوری اضافه کرده اید  قبل از انتشار حذف کنید ، کافی است انگشت خود را روی آن قرار دهید و به سمت پایین بکشید ؛ یک علامت سطل آشغال در پایین صفحه ظاهر می شود ؛ با کشیدن شکل یا متن مورد نظر به درون سطل آشغال ، آن را حذف خواهید کرد .

بعد از انتشار استوری  با کلیک روی آن می توانید از طریق گزینه ی More ، استوری خود را مدیریت کنید .

story

همچنین یک گزینه به نام Highlight  در این صفحه وجود دارد که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که یک یا چند عدد از استوری های خود را به طور دائم در صفحه ی پروفایل خود نگه دارید .

یک گزینه ی دیگر به نام  Seen by نیز در این صفحه قابل مشاهده است و یک عدد در جلو این عبارت وجود دارد که دائما درحال تغییر است و نشان می دهد استوری شما توسط چند نفر دیده شده است .

با لمس این عبارت ، یک سری جزئیات دیگری نیز برای شما قابل نمایش است که در تصویر زیر آنها را مشاهده می کنید .

story

با ما همراه باشید .

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن