خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
کسب و کار

انتخاب کار متناسب با شخصیت فرد

کسب و کار

راه اندازی یک کار و کاسبی مانند ازدواج می باشد که باید همخوانی زیادی میان شخصیت شما و نوع کاری که می خواهید وارد آن شوید وجود داشته باشد.

برخی افراد در یک کار شکست می خورند اما در کار دیگری موفق هستند. چون برای اینگونه کار مناسب هستند و برای کار دیگری مناسب نیستند. پس حواستان باشد کاری را که انتخاب می کنید با شخصیت شما همخوانی داشته باشد.

رالف والدو امرسون در یکی از آثار خود گفته است که هیچ کاری بدون شور و شوق به موفقیت نمی رسد. شور و شوق در کار ضرورت است تا بتوانید در برابر سختی ها و مشکلات مقاومت کنید. فقط در صورتی در تولید یا فروش یا یک محصول موفق می شوید که واقعا به آن ایمان داشته باشید و به آن اهمیت بدهید. باید چیزی باشد که برای فروختن آن به دوستان و یا پدر و مادر ، شما را خوشحال کند. پس با استعداد ها و علایق خود کاری را شروع کنید. چیزی که علاقمند به آن هستید شما را جذب می کند و توجه شما را جلب می کند وقتی به فعالیت های قبلی خود نگاه می کنید متوجه می شوید که محصولات و خدمات و فعالیت هایی وجود دارد که مجذوب آن می شوید. این ها می توانند نشانه خوبی باشد که شما کار خود را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید همیشه در صورتی بیشترین موفقیت را کسب می کنید که کاری را انجام بدهید که واقعا آن را دوست دارید یا برای کالایی بازاریابی کنید که واقعا به آن علاقه دارید.

business_success

وقتی می خواهید کسب و کاری را شروع کنید دنبال محصول جدید یا خارق العاده نباشید بلکه به دنبال بهتر کردن یک محصول یا خدمات موجود باشید. دنبال کالایی بگردید که می توانید ارزان تر ، سریع تر و با کیفیت بالاتر و یا امکانات و مزایای بیشتری به بازار بیاورید. به یاد داشته باشید که یک ایده کافی است ده درصد جدید و بهتر باشد تا بتواند سهم قابل ملاحظه ای از بازار را به خود اختصاص دهد.

در انتهای مطلب این را به یاد داشته باشید که هر مطلبی را که درباره کسب و کار های بالقوه به دست تان می رسد مطالعه کنید. چشم تان به دنبال محصول یا خدماتی باشد که مردم نیاز دارند ، اما کسی آن را عرضه نمی کند. با دوستانتان درباره ایده های جالبتان صحبت کنید و در کار و رشته ی خودتان با نگاهی تیزبین جست و جو کنید.

business_success

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن