خرید لباس ورزشی لباس ورزشی
زیبایی

زیبایی پوست صورت با چند روش ساده

سلامت و شادابی پوست

زیبایی پوست

افزایش سن و شرایط آب و هوا،روی پوست شما تأثیر می گذارد اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.چند راهکار ساده برای زیبایی پوست شما را با یکدیگر بحث می کنیم.

تغذیه مناسب داشته باشید.

زیبایی پوست

تغذیه واقعا در زیبایی شما تأثیر دارد مواد مغذی و ویتامین هارا مصرف کنید بروکلی حاوی ویتامین ث است که باعث از بین رفتن نشانه های پیری در شما می شود. شما باید پوست خود را کاملا بشناسید اینکه چه جور پوستی دارید و چه چیزهایی برای پوست شما مفید است.

ورزش کنید.

زیبایی پوست

ورزش کردن باعث گردش خون می شود که اکسیژن را به پوست منتقل می کند و سموم بدن شما را خارج می کند. ورزش بهترین روش برای پاک کردن پوست شما از داخل است شما بعد از حرکات هوازی و دیگر ورزش ها می توانید درخشش را به خوبی روی پوست خود حس کنید.

فراوان آب بنوشید.

زیبایی پوست

یکی از بهترین ها برای کمک به درخشانی پوست شما و پاکسازی نا خالصی ها، آب است آب روغن اضافه ی بدن شما را خارج می کند پس تا می توانید آب بخورید اما در بین غذا خوردن اب ننوشید که به معده شما صدمه وارد می کند.

خوب بخوابید.

زیبایی پوست

خواب کافی یکی از عوامل زیبایی پوست شماست . حداقل ۷تا۸ ساعت خواب برای ذهن فعال و پوست درخشان مورد نیاز است .هنگام شب بهترین زمان برای بازسازی سلول های پوست است بنابراین سعی کنید بی خوابی نکشید.

پوست خود را تمیز کنید.

زیبایی پوست

در روز دویا سه  بار پوست خود را تمیز کنید. صورت خود را بشورید یا با روغن های طبیعی مثل روغن زیتون و روغن نارگیل پوست خود را ماساژ دهید.

کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید.

زیبایی پوست

آفتاب از ساعت ۷ تا ۹ مفید است اما دربقیه ساعت های روز بسیار سوزان ودارای اشعه ی قوی است.شما با استفاده از ضدآفتاب مناسب پوست خود باید در برابر نور خورشید محافظت کنید.که در زیبایی و جوانسازی پوست  شما تأثیر به سزایی دارد نور غیرمستقیم آفتاب حتی از پشت شیشه هم باعث چین وچروک می شود پس هر ۲ ساعت ضد آفتاب خود را تمدید کنید.

اضطراب را نابود کنید.

زیبایی پوست

شما با یوگاهای  آرامشبخش می توانید استرس را فراموش کنید .همچنین با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه تان ،عادت به خواندن کتاب یا هر سر گرمی دیگری اضطراب را از خود دور کنید.

درابتدای هربرخوردی پوست شماست که به چشم می آید پس از زیبایی پوست خود هرگز غافل نشوید.

مشاهده بیشتر

زهرا ملک زرقانی

دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ایمیل : zahra.malek.z1996@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن