آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم – بیو گرافی تونی رابینز

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز

مطمئناً شما آنتونی رابینز Anthony Robbins را می شناسید! زیرا او مشهورترین سخنران انگیزشی جهان است! اولین سخنران معروفی که ما قصدداریم ویژگی های سخنرانی او را بررسی کنیم. احتمالاً شما با زندگی این سخنران بزرگ آشنا هستید اما پیشنهاد میکنم یک بار دیگر نگاهی به زندگی او داشته باشیم:

بیوگرافی

آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود، در خانواد های فقیر به دنیا آمد. او در منطقه آزوسای لس آنجلس کودکی خود را پشت سرگذاشته و در دبیرستان  گلندورا به تحصیل پرداخت. زمانی که او ۷ ساله بود، والدینش از هم جدا شدند. پس از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای گوناگونی شبیه ظرف شویی، کارگری و مستخدمی رو آورد.

در سنین بین ۱۸ تا ۲۲ سالگی در دفتر کار «جیم رون» به عنوان بازاریاب و مبلغ سمینارهای وی شروع به کار کرد. تونی به عنوان بخشی از شرایط این شغل، تمام آثار مکتوب و صوتی جیم رون را خواند و گوش کرد. در این سالها او در یک آپارتمان چهل متری در محله ای فقیر نشین زندگی می کرد. به گفته خودش ناچار بود ظرف های غذای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از فقرمالی، بر اثر پرخوری و خوردن غذاهای پرچرب وزنش به ۱۲۰ کیلو رسید.

اضافه وزن

آنتونی رابینز در عین چاقی، تنبلی و فقر، آرزوهای جاه طلبانه ای داشت و در عالم خیال خود قصر زیبایی را کنار جنگلی بزرگ تصور میکرد، او سرانجام تصمیم گرفت برای رسیدن به آرزوهایش کمر همت بندد و با چاقیش مبارزه کند. به همین خاطر برای رسیدن به این هدف به مطالعه چند کتاب پرداخت،

اما او به این نتیجه رسید که بافکر سالم می توان بدنی سالم داشت. او توانست ۱۵ کیلوگرم در مدت دو ماه کم کند. با وجود قد بلندش، می خواست تناسب اندام داشته باشد. او معتقد بود برای نظم بخشیدن به تفکرات باید به حفظ تناسب اندام اقدام کند. او به کلاس های روانشناسی رفت و با این علم آشنا شد. در سال ۱۹۸۴ شیو ههای تازه روانشناسی را برای تعدادی از قهرمانان ورزشی مورد آزمایش قرار داد و دستمزدی دریافت کرد و به وضعیت زندگی فقیران سر و سامانی داد.

همچنین بخوانید، درس مهم از زندگی بیل گتس موسس مایکروسافت

آنتونی رابینز موفق ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. هر چند که خود اصرار دارد به جای «سخنران انگیزشی مربی منتهای کارآیی » نامیده شود. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.

رابینز با همسر و دو فرزندش در دلمای کالیفرنیا در همان قصری که در رویاهایش می پروراند زندگی میکند، اما از کمک کردن به دیگران دریغ ندارد و چندین بنیاد خیریه و مؤسسه مشاوره رایگان تأسیس کرده است. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *